Що потрібно знати про «зелений тариф»

«Зелений тариф» цікавий тим, хто хоче виробляти власну електроенергію, а її надлишок продавати державі. Фінансові умови цієї програми такі, що власник сонячної електростанції продає електрику за ціною практично в 10 разів вище, ніж купує для своїх потреб. Тариф прив’язаний до курсу євро і варіює в залежності від року установки електростанції. Таким чином, її господар може не побоюватися «стрибків» курсу національної валюти і завжди буде з прибутком.

Кому вигідний «зелений тариф»?

Безумовно, власникам сонячних електростанцій. Але і енергоринок України зацікавлений в збільшенні кількості договорів з продавцями електрики. Пільгові умови її покупки були створені, щоб стимулювати розвиток національної енергосистеми зі значною частиною поновлюваних джерел електроенергії. Така система буде надійніше, для вироблення електрики не потрібно буде споживати велику кількість вуглеводнів. У свою чергу, це знизить навантаження на навколишнє середовище.

Які сонячні станції потрібні для підключення

Щоб підключитися до «зеленим тарифом», в приватних будинках встановлюють сонячні електростанції не потужні 30 кВт. Згодом можна буде підвищити потужність за погодженням з енергетичними органами.

Устаткування для станції може бути і вітчизняним, і імпортним, але обов’язково з сертифікатами.

Компанія SOLARTEAM пропонує вам встановити сонячну електростанцію і допоможе підключити її до «зеленим тарифом». Процедура підключення досить тривала, ми владнаємо всі формальності в максимально стислі терміни. Наші фахівці проконсультують вас з питань, що стосуються «зеленого тарифу» та установки сонячної електростанції.

Нарахування та виплати

Коли «зелений тариф» підключений, розрахунки з енергетиками виробляються в кінці місяця. Гроші нараховують за невикористану енергію: із загальної кількості віднімають спожиту на особисті потреби. Гроші на карту виплачуються в гривнях, а зафіксована тарифна ставка в євро.

Зверніть увагу, що дохід від продажу оподатковується 18%.

Переваги «зеленого тарифу»:

  • Вироблення енергії для власних потреб за невисокою ціною.
  • Гарантія доходу на 10 років вперед, оскільки підписується довгостроковий договір.
  • Ви не втратите дохід навіть у разі падіння курсу національної валюти.
  • На сьогоднішній день в Україні одна з найвищих ставок за «зеленим тарифом» в Євросоюзі.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

(093)042-08-58  (096)691-10-32  (050)707-62-29