СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
“ПІД КЛЮЧ” В УКРАЇНІ

ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ

 • Проектування
 • Монтаж
 • Гарантії
 • Обслуговування

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ СЕС МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ

(093)042-08-58  (096)691-10-32  (099)444-34-85

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ SOLARTEAM

Сонячні електростанції – напрямок енергетики, який стрімко набирає обертів. З кожним роком все більше людей встановлює сонячні панелі різної потужності, і дуже швидко переконується в тому, що сонячна енергія – це доступно і вигідно. Компанія SOLARTEAM більше 8 років проектує складні електронні системи. У 2019 вже близько півсотні замовників стали нашими вдячними клієнтами.
Ми пропонуємо монтаж сонячних електростанцій «під ключ», індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантії якості і післяпродажне обслуговування обладнання.

 • Без посередників

  У нашій команді – тільки співробітники з багаторічним досвідом роботи з електронними системами, в тому числі і в сонячній енергетиці. Проектування і монтаж ми довіряємо виключно їм: таким чином, беремо на себе повну відповідальність за якість робіт.
  .

 • кваліфікована команда інженерів

  Успішна установка і експлуатація сонячної електростанції починається з розробки проекту. Правильно оформлена документація допоможе уникнути будівельних помилок. Інженери компанії SOLARTEAM дадуть вам повну інформацію про обраний тип електростанції, її розміри, оберуть оптимальне розташування для максимального вироблення електрики. Від цього безпосередньо залежить термін окупності проекту і ваш прибуток.

 • Гарантії на обладнання і на монтаж

  Ми впевнені в якості робіт, тому надаємо клієнтам сервісне обслуговування на весь термін роботи сонячної електростанції – до 30 років. Устаткування на термін від 5 до 30 років знаходиться на гарантії виробника. Термін гарантії на монтажні роботи – 3 роки, але в разі потреби можливо його продовження.

 • післяпродажне обслуговування

  Після установки електростанції, ми продовжуємо піклуватися про її безперебійну роботу. Щоб станція діяла ефективно, а її термін служби був максимально довгим, наші фахівці періодично діагностують її і відстежують, чи коректно працює обладнання. Поточне обслуговування значно знижує ризик виникнення нештатних ситуацій.

Ми дбаємо про клієнтів, виконуємо проекти будь-якої складності, працюємо оперативно і якісно!

НАШІ ПАРТНЕРИ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

(093)042-08-58  (096)691-10-32  (099)444-34-85